Música Clásica Gratuito

Música Clásica Gratuito 1.2

Darmowa Muzyka klasyczna aplikacja jest zbiorem największych na świecie muzyki klasycznej stacji radiowych FM.

Darmowa Muzyka klasyczna aplikacja jest zbiorem największych na świecie muzyki klasycznej stacji radiowych FM.

Darmowa Muzyka klasyczna aplikacja jest zbiorem największych na świecie muzyki klasycznej stacji radiowych FM. Słuchaj i cieszyć się 24 godziny klasyczne streamings muzycznych. Ciesz transmisji na żywo. Relaks w Internecie fantastyczne koncerty muzyki klasycznej, najlepszych symfonii i oper. Słuchaj radia na żywo na telefonie komórkowym, gdziekolwiek jesteś. Jedyne czego potrzebujesz to stabilne połączenie z internetem. Pobierz aplikację Muzyka klasyczna za darmo, a otrzymasz wielkie pudła z najbardziej popularnych klasycznych kanałów radiowych muzyka, najnowsze wiadomości i najciekawszy przyjemnych chwil muzycznych. Jeśli lubisz słuchać muzyki klasycznej, tutaj, w tym aplikacji barokowej muzyki znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Dzięki żywo strumieni można słuchać i chill out z fantastycznymi znanych kompozytorów: Bacha, Mozarta, Vivaldiego, Beethovena, Schuberta i innych kompozytorów i nowoczesnych oldie. Wiele pokoleń cieszyć się wspaniałym i pięknej muzyki instrumentalnej granej na niesamowite romantyczny fortepian, skrzypce, potem relaks harfie lub wiolonczeli. Będziesz miłował ten fantastyczny bezpłatny żywo app muzyki radiowej.

Tuner radiowy FM jest najlepszym sposobem, aby słuchać radia na urządzeniu mobilnym. Słuchaj muzyki online darmowe góry na radio FM. Ta świetna aplikacja muzyka radio jest wielki zbiór starannie zbierane i najbardziej popularnych stacji radiowych z internetu. W tych stacji radiowych znajdziesz najpopularniejsze kompozycje klasyczne i pieśni z całego świata. Zobacz listę stacji z lokalnych kanałów radia internetowego, a także stacje radiowe świecie. Powrót w czasie ery muzyki romantycznej, kiedy życie było spokojne i wolniej kiedy najlepszy atrakcją był udział koncerty muzyki klasycznej i opery. Muzyka klasyczna jest muzyka sztuki produkowane w tradycji zachodniej muzyki. Nowa klasyczna Radio to najbardziej wszechstronny i łatwy w użyciu aplikacja radia internetowego. Dzięki strumieni na żywo, muzyka on-line jest kliknięcie klasyczna klawiatura z dala od ciebie. Istnieje wiele stacji radiowych grających tylko największe przeboje najpopularniejszych artystów i kompozytorów z impresionist barokowej i romantycznej epoki, a także nowych kompozycji muzycznych od dziś. Gorący klasyczna aplikacja radiowa muzyka jest najlepszym sposobem, aby posłuchać najnowszych przebojów muzycznych, najlepszych, wiadomości, rozmów, pokazy. Znajdź najlepsze stacje radiowe dla systemu Android lub tabletki. Każdy ma swój ulubiony gatunek muzyczny. Ktoś miłość rocka, pop hip hop. Wiele osób korzysta w miłości i muzyki romantycznej, a może reaggae lub ciężki metal.Verdi był włoski kompozytor romantyczny znany przede wszystkim ze swoich oper. Najpopularniejsze opery Rigoletto są już wykonane i Nabucco. Johann Strauss składa polki, walce, kadryli. Niektóre z jego najbardziej popularnych piosenek i słynnych dzieł m.in. Dunaj, Kaiser-Walzer, Opowieści z Lasku Wiedeńskiego oraz Tritch Tratch Polka. Mozart był wpływowy kompozytor epoki klasycyzmu. Skomponował symfoniczny, koncertującą, komory, operowej i muzyki chóralnej. Każdy szuka czegoś na relaks i mieć wrażenie, jest otoczony przez naturę śpiewu ptaków, strumyk hałasu. Znajdź swoją ulubioną stację radiową na twój telefon i ochłodzić się. Posłuchaj: Klassik Radio 98,1 FM, Radio Swiss Classic, Classic FM 90.7, Classic FM, AVRO baroku przez całą dobę, BR-Klassik 103,2 Monachium Ismaning, Klara 89,5 FM i innych.

Wymagania:

* Aplikacja wymaga połączenia z internetem

* App zależy od strumienia radiowy, więc należy pamiętać, że niektóre stacje mogą być chwilowo niedostępne.

Główne cechy:

* Słuchawki nie są konieczne, * Bądź listy ulubionych stacji szybkiego dostępu * Ustaw zegar, który wyłącza stacji radiowej w konkretnym czasie aplikacji * Share za pośrednictwem sieci społecznościowych * Przycisk Więcej aplikacji do zwiedzania innych stacji

* Regularnie aktualizuje listę stacji radiowych

— Muzyka i radio —

Música Clásica Gratuito

Download

Música Clásica Gratuito 1.2